Platformumuz Nasıl Çalışır

Çevrimiçi hizmet / teklif almak ve satmak için güvenli, yenilikçi ve kullanıcı dostu bir platform.Alıcılar

Yeni web siteniz için tasarlanmış bir logoya veya şirketinizi potansiyel müşterilere tanıtmanıza yardımcı olacak bir video sunucusuna, hatta okul ödevlerinde size yardımcı olacak bir eğitmene ihtiyacınız olsun, doğru yerdesiniz. Kendinizi nasıl yapacağınızı bilmediğiniz veya vaktiniz yoksa, woLÂps satıcıları hizmetinizdedir.

1) İhtiyacınız olan hizmeti bulun

İhtiyaçlarınıza en uygun satıcıyı bulmak için fiyatları, portföyleri, teslim süresini, derecelendirmeleri ve topluluk önerilerini karşılaştırın. Belirli bir sorunuz varsa, onlara bir soruşturma gönderin. Ayrıca istek gönderebilirsiniz.

3) İşlemi takip edin

Yerleşik konuşma ve işlem yönetim sistemi aracılığıyla satıcıyla dosya ve geri bildirim alışverişinde bulunun. Satıcı, hizmeti belirli bir zaman dilimi içinde sunacaktır.

5) Değişiklik Talebi

Herhangi bir nedenle teslim edilen işten memnun değilseniz, devam edip değişiklik talep edebilirsiniz ve satıcınız istenen değişiklikleri yapacaktır.

2) Bilgilerinizi gönderin

Satıcının beklediğiniz kaliteli hizmeti sunabilmesi için olabildiğince ayrıntılı olun. Hizmetin memnuniyetinize göre yapıldığını onaylayana kadar ödemeniz güvende tutulur.

4) Teklif / Hizmet Verildi

Gerçekleştirilen ve teslim edilen hizmetten memnun olduğunuzda, işlemi tamamlandı olarak işaretleyebilirsiniz ve satıcının ödenmesini sağlarız. Satıcı için bir geri bildirim bırakarak topluluğa yardımcı olun.

6) Satıcıyı Değerlendir

Tamamlandığında, lütfen puan verin ve satıcınız hakkında geri bildirim sağlayın. Bu, teklifleri / hizmetleri arayan diğer alıcıların kararlarını bilgilendirmeye yardımcı olacaktır.

Satıcılar

woLÂps size bilgi, yetenek, beceri veya hobiyi kalıcı veya geçici bir gelir kaynağına dönüştürme fırsatı sunar. Güvenlik, gizlilik, kolaylık ve zamanında ödeme sağlamak için buradayız, böylece en çok sevdiğiniz şeyi yapmaya devam edebilirsiniz. Yani, yeteneği getirin ve kazancı 1,2,3 kadar kolaylaştıracağız

1) Teklif / hizmet gönderin

Becerilerinize uygun bir teklif / hizmet gönderin. Potansiyel müşterilerinizin ödemeye istekli oldukları para için tam olarak ne aldıklarını tam olarak bildikleri kadar olabildiğince açık olun.

3) İtibarınızı artırın

Tüm müşterilerinize aynı muamele ettiğinizden emin olun ve işlem değerinden bağımsız olarak mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya çalışın. Memnun müşteriler sizi arkadaşlarına tavsiye eder.

2) Derhal iletişim kurun

Makul bir süre içinde müşteri taleplerine ve özel teklif taleplerine yanıt verin. Başarılı bir işbirliği için iyi iletişim bir ön koşuldur.

4) Kesin teslimat tarihleri

Önceden belirlenmiş teslimat tarihlerine sahip siparişleri teslim etmek için mümkün olduğunca deneyin. Alıcılar, bir sipariş teslim tarihinden geçtikten sonra iptal etme eğilimindedir. İş için iyi değil.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.